O blogu

Kimkolwiek jesteś, Drogi Gościu, witam Cię serdecznie w moich internetowych „progach”!
Bardzo proszę, przeczytaj to, co napisałem poniżej. Dla mnie (a jestem przekonany, że i dla Ciebie) jest to ważne, aby wszyscy, którzy mnie odwiedzają czuli się możliwie jak najlepiej.
Prezentowane w moim blogu treści są zwykle (choć nie zawsze) wyrazem moich osobistych przeżyć, przekonań, przemyśleń, itd. itp. Nie oczekuję, że wszyscy moi goście będą zawsze i we wszystkim zgadzali się ze mną lub innymi osobami, które tu zaglądają, wyrażając swoje zdanie. Uprzejmie jednak proszę wszystkich gości o uszanowanie prawa – zarówno mojego, jak i innych – do posiadania własnego zdania, chociaż być może odmiennego. ODMIENNY sposób myślenia to nie jest GORSZY lub LEPSZY, ale po prostu INNY. Postarajmy się wszyscy to uszanować – dla wspólnego pożytku, zbudowania i zachęty – bez sugerowania innym, że gdy myślą INACZEJ, to znaczy że myślą ŹLE.
Bardzo proszę o nie używanie w swoich komentarzach wulgaryzmów, a także języka agresji, złośliwości czy insynuacji, które mogą wywoływać niepotrzebne, negatywne emocje. Proszę również o nie zamieszczanie odnośników do stron internetowych z tego rodzaju treściami. Osoby, które nie zgadzają się z tym, proszę o to, aby nie publikowały swoich komentarzy. Jeżeli jednak takie komentarze się pojawią, będą przeze mnie usuwane.
Jeżeli ktoś koniecznie chce się „pospierać” ze mną lub ma jakiekolwiek pytania albo uwagi, to zapraszam do skorzystania z formularza na stronie KONTAKT 😉
Strona PASTORAŁKI, to główna strona mojego blogu – tam znajdują się wszystkie nowe wpisy. Pozostałe strony mają charakter informacyjny. Wpisy z kategorii ROZWAŻANIA będą zwykle dłuższe, niż pozostałe, gdyż zamieszczam tutaj kazania, wygłoszone przeze mnie w Społeczności Chrześcijańskiej w Olsztynie, w wersji do czytania. Tych, którzy wolą teksty krótsze, zapraszam do czytania pozostałych wpisów 😉
Serdecznie pozdrawiam każdego z Was – moich gości – oraz życzę wszystkim Bożego błogosławieństwa, pokoju i radości – zarówno tym, którzy myślą podobnie i zgadzają się ze mną, jak i wszystkim pozostałym! 😉
* * *
„Dążmy więc do tego, co służy ku pokojowi i ku wzajemnemu zbudowaniu.” (List Pawła do Rzymian 14:19 BW)
„Niech żadne nieprzyzwoite słowo nie wychodzi z ust waszych, ale tylko dobre, które może budować, gdy zajdzie potrzeba, aby przyniosło błogosławieństwo tym, którzy go słuchają.” (List Pawła do Efezjan 4:29 BW)
* * *

2 Responses to O blogu

  1. Róża

    Witaj Marcin!
    Chętnie poczytam Twego bloga, ale domyślam się, że muszę wpierw to wypełnić, by uzyskać dostęp do bloga? Czy otrzymałeś odpowiedź na Twoje problemy…myślę o tym… Pozdrawiam cieplutko.

Dodaj komentarz